Kateikyoushi Hitman Reborn Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy szerepjáték, mely felül múlja a képzeletet.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Csevegő

Go down 
+6
Cross
Nero
Himekami Rikala
Marco Crescendo
Flan
Verde
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Cross
Szélláng használó
Cross


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Mazőfalva

Karakterlap
Szint: 1. (D)
Fiamma Voltage:
Csevegő - Page 2 Left_bar_bleue1300/1800Csevegő - Page 2 Empty_bar_bleue  (1300/1800)
Vérdíj: 0$

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 6:07 am

Akk nem akarsz 1 kis rendet rakni a szobámban is?
Vissza az elejére Go down
Primo
Giotto
Giotto
Primo


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2012. Jul. 06.

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 6:10 am

^^ puszi a hasadra >w<
Vissza az elejére Go down
https://khrszj.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 7:29 am

Aha.
Vissza az elejére Go down
Flan
Flan
Flan
Flan


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2012. Jul. 11.

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 07, 2012 1:11 am

Pár napig nem vagyok és elszabadul a pokol? Most aztán jól el kell olvasnom mindent amit írtatok, mert egy kukkot nem értek az egészből Very Happy.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 07, 2012 2:59 am

Flan írta:
Pár napig nem vagyok és elszabadul a pokol? Most aztán jól el kell olvasnom mindent amit írtatok, mert egy kukkot nem értek az egészből Very Happy.

XX hiszti Very Happy
Vissza az elejére Go down
Flan
Flan
Flan
Flan


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2012. Jul. 11.

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 21, 2012 3:00 am

Hát Damien meg hová lett? Shocked Miért lett törölve? Surprised
Vissza az elejére Go down
Primo
Giotto
Giotto
Primo


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2012. Jul. 06.

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 21, 2012 3:54 am

Hosszú történet, majd egyszer elmesélem >w<
Vissza az elejére Go down
https://khrszj.hungarianforum.net
Flan
Flan
Flan
Flan


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2012. Jul. 11.

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 22, 2012 9:15 am

Fúúú~
Milyen hullaszag van erre... xDDD
Vissza az elejére Go down
Verde
Verde
Verde
Verde


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2012. Jul. 23.
Age : 33
Tartózkodási hely : Sub-dimensional Hole

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 22, 2012 9:25 pm

Be van dugulva az orrom, nem érzem ><
Vissza az elejére Go down
Yaken Sora

Yaken Sora


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2012. Aug. 05.

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 25, 2012 3:20 am

Vajon mért van az, hogy vonzódok a különféle dobókések, tőrök, kardok és más közelharci fegyverekhez, de nincs bennem egy cseppnyi vérszomj sem?
Egyébbként már csak szinezek. Előre bocs a sok helyesírási hibaért
Vissza az elejére Go down
Primo
Giotto
Giotto
Primo


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2012. Jul. 06.

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 25, 2012 5:57 am

Rendben, lassan ellenőrzés alá vonom. ^^
Vissza az elejére Go down
https://khrszj.hungarianforum.net
Himekami Rikala
Viharláng használó
Viharláng használó
Himekami Rikala


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 35
Tartózkodási hely : Keress felfordulást... én ott leszek ;P

Karakterlap
Szint: 2. (D)
Fiamma Voltage:
Csevegő - Page 2 Left_bar_bleue1550/1800Csevegő - Page 2 Empty_bar_bleue  (1550/1800)
Vérdíj: 0$

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Szept. 10, 2012 4:58 am

Ha valakit érdekel esetleg, le lett cserélve Lamia előtörténete, csak Flan még nem ért rá meglesni...na meg, ha bárkinek bármilyen véleménye van róla, akkor örömmel venném, ha megosztaná velem ^^
Vissza az elejére Go down
Flan
Flan
Flan
Flan


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2012. Jul. 11.

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Szept. 10, 2012 7:22 am

Jelenleg úgy tűnik, hogy minden nap 20:00-tól körülbelül 22:00-ig leszek elérhető, ez alól nagyjából a hétvége a kivétel (vagy nem). Bármi problémátok van, ebben az intervallumban igyekszem elérhető lenni teljes mértékben, hogy megtaláljatok! Ha valakinek a chaten egyszerűbb közölnie a közölni valóját, az küldjön egy Hibird-et, hogy menjek fel.
Remélem elég érthető Smile
Vissza az elejére Go down
Flan
Flan
Flan
Flan


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2012. Jul. 11.

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Szept. 12, 2012 6:36 am

Miért van az, hogy akárhányszor feljövök mindig egyedül vagyok?
Vissza az elejére Go down
Verde
Verde
Verde
Verde


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2012. Jul. 23.
Age : 33
Tartózkodási hely : Sub-dimensional Hole

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Szept. 12, 2012 6:57 am

Bocsi, most kicsit sűrűek a napjaim, szóval nem tudok sokat tevénykedni... Viszont a küldit mindjárt kiírom, csak agyalnom kell a folytatáson Taka miatt >< Bocsi Cross és Rikala
Vissza az elejére Go down
Himekami Rikala
Viharláng használó
Viharláng használó
Himekami Rikala


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 35
Tartózkodási hely : Keress felfordulást... én ott leszek ;P

Karakterlap
Szint: 2. (D)
Fiamma Voltage:
Csevegő - Page 2 Left_bar_bleue1550/1800Csevegő - Page 2 Empty_bar_bleue  (1550/1800)
Vérdíj: 0$

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Szept. 12, 2012 11:01 pm

Flan, azért, mert soha nem akkor vagy fent, amikor én Razz Very Happy

Verde, részemről semmi gond, bárkivel előfordulhat... bár már azt hittem, hogy megvárjuk Takát, és sosem jutunk előrébb.

Amúgy elég rossz, hogy mi vagyunk Crossal az egyetlenek, akik mondhatni aktívak :S én addig is ötletelek, amíg itt nem történik semmi... új lángcsoportot is fogtok tőlem kapni hamarosan XD na meg kalandot is most, hogy el lett fogadva az njk-m ^^
Vissza az elejére Go down
Cross
Szélláng használó
Cross


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Mazőfalva

Karakterlap
Szint: 1. (D)
Fiamma Voltage:
Csevegő - Page 2 Left_bar_bleue1300/1800Csevegő - Page 2 Empty_bar_bleue  (1300/1800)
Vérdíj: 0$

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Szept. 12, 2012 11:30 pm

Érdekes. Én se nagyon találkozok senkivel, amikor fent vagyok. Pedig én folyton fent vagyok, amikor megy a böngésző...
Részemről se gond a késés. A héten úgyis délutános voltam, nem nagyon tudtunk volna egyeztetni...
Vissza az elejére Go down
Himekami Rikala
Viharláng használó
Viharláng használó
Himekami Rikala


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 35
Tartózkodási hely : Keress felfordulást... én ott leszek ;P

Karakterlap
Szint: 2. (D)
Fiamma Voltage:
Csevegő - Page 2 Left_bar_bleue1550/1800Csevegő - Page 2 Empty_bar_bleue  (1550/1800)
Vérdíj: 0$

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2012 12:24 am

Én elég összevissza vagyok fent, de valahogy olyankor sincs senki, vagy csak én nem látom o.O

Tényleg, lenne egy olyan kérdésem, hogy Yuuennek is csináljak előtörit? Mert vele tulképp csak Kalandban akarok vitézkedni... eddigi tervek szerint legalábbis...
Vissza az elejére Go down
Verde
Verde
Verde
Verde


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2012. Jul. 23.
Age : 33
Tartózkodási hely : Sub-dimensional Hole

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2012 7:38 am

Hát én mostanság csak este érek ide a honlapra, van mikor még úgy se, szóval kicsit nehéz is intézzek bármit.
Rikala: lehet késve szólok, de tele van hibákkal a küldid, igaz nem lényeges, csak szóltam ^^
Cross: Tiedet még olvasom, elemzem, mert ki kell találjak erre valami frappáns csavart xD
Taka most eltűnik a küldiből, szóval valami irtó csavart kell bevigyek... Szerintem holnap vagy azután már fixen látható a küldi folytatása. Addig is készüljetek arra hogy Taka eltűnik, nektek meg a róka ott lesz tálcán kínálva hogy elvigyétek... Csak vissza kell valahogy találni a rejtekhelyre Very Happy
Vissza az elejére Go down
Himekami Rikala
Viharláng használó
Viharláng használó
Himekami Rikala


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 35
Tartózkodási hely : Keress felfordulást... én ott leszek ;P

Karakterlap
Szint: 2. (D)
Fiamma Voltage:
Csevegő - Page 2 Left_bar_bleue1550/1800Csevegő - Page 2 Empty_bar_bleue  (1550/1800)
Vérdíj: 0$

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2012 3:27 pm

Verde: ígérem, akkor átnézem és javítva lesz Razz

Amúgy... mennyire leszek kivágva, ha az előző oldalról áthozom a kalandomat és ide is felteszem? ... Ha már az előző oldal úgyis törölve lett... azért mégis csak dolgoztam vele és sajnálnám, ha hiába "porosodna" a gépen...
Vissza az elejére Go down
Himekami Rikala
Viharláng használó
Viharláng használó
Himekami Rikala


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 35
Tartózkodási hely : Keress felfordulást... én ott leszek ;P

Karakterlap
Szint: 2. (D)
Fiamma Voltage:
Csevegő - Page 2 Left_bar_bleue1550/1800Csevegő - Page 2 Empty_bar_bleue  (1550/1800)
Vérdíj: 0$

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2012 10:20 pm

Basszus Flan TT_TT
A lángjaid között van pár olyan képesség, ami nekem is az eszembe jutott a saját lángcsoportom megalkotásakor TT_TT most agyalhatok megint...
Vissza az elejére Go down
Flan
Flan
Flan
Flan


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2012. Jul. 11.

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2012 10:41 pm

Bocsánat! Embarassed
Vissza az elejére Go down
Himekami Rikala
Viharláng használó
Viharláng használó
Himekami Rikala


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 35
Tartózkodási hely : Keress felfordulást... én ott leszek ;P

Karakterlap
Szint: 2. (D)
Fiamma Voltage:
Csevegő - Page 2 Left_bar_bleue1550/1800Csevegő - Page 2 Empty_bar_bleue  (1550/1800)
Vérdíj: 0$

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 I_icon_minitimeVas. Szept. 16, 2012 4:03 am

Himekami Rikala írta:

Amúgy... mennyire leszek kivágva, ha az előző oldalról áthozom a kalandomat és ide is felteszem? ... Ha már az előző oldal úgyis törölve lett... azért mégis csak dolgoztam vele és sajnálnám, ha hiába "porosodna" a gépen...
Bocsi-bocsi, hogy megint én... de erre majd kaphatok választ?
Vissza az elejére Go down
Flan
Flan
Flan
Flan


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2012. Jul. 11.

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 I_icon_minitimeVas. Szept. 16, 2012 9:14 am

Ha minden pontja beilleszthető ebbe a világba, akkor szívesen látjuk Smile (Legalábbis én xD)
Vissza az elejére Go down
Himekami Rikala
Viharláng használó
Viharláng használó
Himekami Rikala


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 35
Tartózkodási hely : Keress felfordulást... én ott leszek ;P

Karakterlap
Szint: 2. (D)
Fiamma Voltage:
Csevegő - Page 2 Left_bar_bleue1550/1800Csevegő - Page 2 Empty_bar_bleue  (1550/1800)
Vérdíj: 0$

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Szept. 26, 2012 7:07 am

jelentem, visszatértem... úgy látom itt mindenki a saját kardjába, tőrébe, puskájába dőlt, mert elég durva a hullaszag... viszont hamár... akkor lenne valamelyik admin olyan édes, hogy leellenőrzi a kalandomat, amit még a múlt héten tettem fel? Ezer millió köszi érte...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő
Vissza az elejére 
2 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kateikyoushi Hitman Reborn Szerepjáték :: OFF :: Beszélde-
Ugrás: