Kateikyoushi Hitman Reborn Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy szerepjáték, mely felül múlja a képzeletet.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Csevegő

Go down 
+6
Cross
Nero
Himekami Rikala
Marco Crescendo
Flan
Verde
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Primo
Giotto
Giotto
Primo


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2012. Jul. 06.

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Csevegő   Csevegő I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 5:18 am

>.<
Vissza az elejére Go down
https://khrszj.hungarianforum.net
Verde
Verde
Verde
Verde


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2012. Jul. 23.
Age : 33
Tartózkodási hely : Sub-dimensional Hole

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 5:57 am

^^
Vissza az elejére Go down
Primo
Giotto
Giotto
Primo


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2012. Jul. 06.

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 5:59 am

Irány dolgozni, ifjú tanítványom.
Vissza az elejére Go down
https://khrszj.hungarianforum.net
Verde
Verde
Verde
Verde


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2012. Jul. 23.
Age : 33
Tartózkodási hely : Sub-dimensional Hole

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 6:01 am

Gyere chatre ^^
Vissza az elejére Go down
Flan
Flan
Flan
Flan


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2012. Jul. 11.

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 10:19 am

Mire feljövök senki sincs fent? Hát ezt mára elnéztem.
Vissza az elejére Go down
Flan
Flan
Flan
Flan


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2012. Jul. 11.

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 8:18 am

Mielőtt neki állnátok előtörténetet írni kérlek olvassátok át a szabályzat minden egyes pontját >.< Köszönöm
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 10:41 am

Ettől a sok csillagtól kishercegnek érzem magam. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Primo
Giotto
Giotto
Primo


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2012. Jul. 06.

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 11:11 am

végül is a jövőben vagyunk ^^
Vissza az elejére Go down
https://khrszj.hungarianforum.net
Marco Crescendo

Marco Crescendo


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 25
Tartózkodási hely : Budapest

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 9:26 pm

Én meg pont ezen akadtam el. Nem bírom a jövőképet leírni, mihogymerre, így megakadtam a előtörimben. Egy kis felvilágosítás ezen a téren jó lenne.
Vissza az elejére Go down
Primo
Giotto
Giotto
Primo


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2012. Jul. 06.

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 9:43 pm

Bármit amit nem értesz, vagy csak segítség kell ez ügyben Verdének írj üzenetet ^^ És segítünk ^^
Vissza az elejére Go down
https://khrszj.hungarianforum.net
Verde
Verde
Verde
Verde


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2012. Jul. 23.
Age : 33
Tartózkodási hely : Sub-dimensional Hole

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 11:21 pm

Írj csak nyugodtan ^^ Az időképben ne képzelj el nagy változásokat. Nincsenek repülő kocsik meg ilyenek, egyszerűen nagyobb a rend, s városonként van egy hatalmas torony épület a SkyNetnek ^^
Vissza az elejére Go down
Himekami Rikala
Viharláng használó
Viharláng használó
Himekami Rikala


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 35
Tartózkodási hely : Keress felfordulást... én ott leszek ;P

Karakterlap
Szint: 2. (D)
Fiamma Voltage:
Csevegő Left_bar_bleue1550/1800Csevegő Empty_bar_bleue  (1550/1800)
Vérdíj: 0$

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő I_icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 12:59 am

akkor vajon kedves Primo barátom vajon miből szűrte azt le, hogy Ricchan már akkor is élt, amikor még nem is volt maffia? Lehet, hogy én vagyok a hülye, de ezt a részét marhára nem értem...
Vissza az elejére Go down
Primo
Giotto
Giotto
Primo


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2012. Jul. 06.

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő I_icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 1:18 am

Rikala azért, mert időszámításunk így működik. (De ez olvasható a játék történetben)
A maffia volt 2012ig ekkor egy illető eltüntette az összes maffiózót a világról. (ebben te nem lehettél benne mert csak 3 éves lettél volna, így nem számíthatsz maffiózónak, Tehát itt nem lehettél.)
2092-ben visszahozta ez az illető a maffiózókat köztünk a hírhedt tsunáékat is, de kellett valami fedősztori, hogy kiessenek, így ők felbomlottak, de ez lényegtelen.
A játékbeli időnk az 2112. tehát ha 23 éves a karaktered, kitudjuk számolni, hogy akkor született, amikor egyetlen egy maffiózó sem volt ^^ Érted? ^^
pölö, ha szervezethez tartozol születésed óta Very Happy Akkor viszont te is teleportáltál volna velük, de ahogy olvastam az előtörténeted nem nagyon volt szó, hogy maffiacsaládból származnál ^^ Érted?
Vissza az elejére Go down
https://khrszj.hungarianforum.net
Himekami Rikala
Viharláng használó
Viharláng használó
Himekami Rikala


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 35
Tartózkodási hely : Keress felfordulást... én ott leszek ;P

Karakterlap
Szint: 2. (D)
Fiamma Voltage:
Csevegő Left_bar_bleue1550/1800Csevegő Empty_bar_bleue  (1550/1800)
Vérdíj: 0$

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő I_icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 11:31 am

óóóóhhhh, így már világos, köszönöm a magyarázatot *sűrűn meghajol*
mert azt tudtam, hogy hányat írunk, de a többi évszám már kiesett... mindig is szar voltam töriből Embarassed
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 9:56 am

Ordítok.

NEM FOGADTOK EL EGY GYŰRŰT? EZ AZ ÉV LEGHATALMASABB ÖTLETE!
Soha életemben nem találkoztam ilyennel, és mégegyszer nem is fog senki ennyire egyedi karaktert írni, hogy nem emberként van jelen, hanem gyűrűként Baromi érdekes lenne, hogy tuja ezt kijátszani emberek között
Vissza az elejére Go down
Primo
Giotto
Giotto
Primo


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2012. Jul. 06.

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 9:59 am

mada made, dame
Yare-yare
Élmény fürdőt kapok Very Happy Először is felkérném drága Daiment, hogy ne becsüljön le másokat. Az ítélés a mi kezünkben van, ezenfelül én nem tartom annyira rossz ötletnek egy gyűrű létét, habár én is érdekes tartom a játékot vele. Így én ezen gondolkodom, de ettől függetlenül Verde admint meg kell győzni, hogy miért és fogadhatná el, eme remek ötletet. üdv. Primo
Vissza az elejére Go down
https://khrszj.hungarianforum.net
Verde
Verde
Verde
Verde


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2012. Jul. 23.
Age : 33
Tartózkodási hely : Sub-dimensional Hole

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 10:05 am

Nem az van hogy nem FOGADUNk el, hanem hogy ÉN nem fogadom el. És tényleg rohadt érdekes ötlet meg minden, de egyben nem tűnik egálnak. Ha gyűrű akkor csak lángot fog fel, nem lehet lángja, igaz?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 10:11 am

Senki sehova sem becsült a véleményem magamra is érvényes. Soha nem tudnék ilyet kitalálni, életemben eszembe se jutott, neki meg igen.
Olvasom az előtörténetét amúgy, (hát, azért vannak benne elírások meg helyesírási hibák) és tetszik ahogy megoldotta. De szerintem a hordozóról is kéne mesélnie, és saját magáról, végig E/1ben, vagyis egyszerre lenne mesélő, és játékoskarakter. Ráadásul, ha ezt a gyűrűt beraknánk valakivel közös küldetésbe, akkor simán ugyanúgy menne a játék, mint egy saját ember karakterrel. De mégis, marha más egy gyűrűre reagálni, mint mondjuk Ferire, és ettől más az egész. Lehet másoknak nem, de nekem igen.
Ott a Soul Eater példának. Ott is hordozó van és a fegyvere, aki emberi alakot tud ölteni. Vagy akár alapul vehetjük azt, hogy a gyűrűknek van tudata. És minden élőlénynek számít, ha van tudata, akár ember, akár nem.

Verde: A nevében is beszéltél. Smile A kérdést meg nem értem. Szerintem tökmindegy, hogy rendelkezik-e vagy magában tartja. Ugyanúgy kell fejlődnie, mint bárkinek. Ugyanúgy vált alakot.
Vissza az elejére Go down
Nero
Árnyékláng használó
Nero


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2012. Jul. 28.
Age : 111

Karakterlap
Szint: 1. (D)
Fiamma Voltage:
Csevegő Left_bar_bleue200/700Csevegő Empty_bar_bleue  (200/700)
Vérdíj: 0$

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 6:05 pm

Tegnap túlságosan izgatott voltam a karakterem fogadtatása miatt, nem tudtam mindenre higgadtan átgondolva válaszolni.
Azonban mindenek előtt szeretnék elnézés kérni az adminoktól hogy ilyen ötletel álltam elől bármiféle előzetes jelzés nélkül.

Pár dolgot tisztázni szeretnék a karakterrel kapcsolatban, ezek olyan részletek lehetnek amire talán csak utaltam az előtörténetemben. (esetleg elő fordulhat hogy el is felejtettem leírni és csak a fejembe van meg ez az információ)
Először is úgy gondolók a gyűrűre, hogy „S” (vagy legalábbis „A” szintű). Azonban a hosszú évtizedek a föld alatt az ereje nagy részét elvesztetten és most „D” szitunék felel meg.
A fejlődésére úgy tekintek, hogy nem „megerősödik” csak vissza szerzi az erejét. Így nem megtanulja a képességeket csak elég ereje lesz, hogy újra használja (ha esetleg egy képességet nem fogadnak el az azt jelentené, hogy sohasem tudta). A gyűrű alapvető működése abból áll, hogy ha valaki felháza az ujjára attól a gyűrű életerőt vesz el majd Árnyék lánggá alakítja és eltárója azt.
Maga a gyűrű valódi ereje az hogy ha szerződést kötnek vele ( valaki felajánlja a lelkét és ö elfogadja) akkor annak a személynek egy „kifordított” személyiségű mása jelenik meg. (ez eddig még csak egyszer történt meg (s nem is tervezem többször) A személyiséget a gyűrű tárolja, de a megjelent testét kell igazabból a játékosnak tekinteni. ( a test sérülések szempontjából hasonló az embereké ha túl sokat kap harcképtelen lesz)
Ha meg a gyűrű megsemmisülése miatt van a gond az ki lehet küszöbölni annyival, hogy oda íróm „A gyűrű egy különleges fém ötvözetből készült hihetetlen ellen álló a külső fizikai hatásokkal szinte lehetetlen elpusztítani. Azonban ha túl nagy erőt használ akkor széttörhet.” Mivel a játékban nem lehet meghalni ezért nem mind egy, hogy ki miért „hallhatatlan”. Csak azért tartottam fent a lehetőséget, hogy a gyűrű elpusztulhat hogy ne legyen előnyöm más karakterekkel szemben. Ha meg a testét túl sok sérülés éri akkor az eltűnik és ugyan úgy harcképtelen lesz mint bárki más, aki súlyosan meg sérül. Szerintem most is van olyan dolog amire nem tértem ki.

Én hiszek benne, hogy mindenre van megoldás és megfelelő kompromisszumokkal megoldhatunk bármit.

Szeretnék segítséget kérni kellene valaki aki ellenőrzi az előtörténetemet helyesírási hibák után kutatva, lektorálja. Ha esetleg van valaki ilyen aki ezt meg tenné nekem kérem keressen meg pm-ben. Segítséget előre is köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Primo
Giotto
Giotto
Primo


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2012. Jul. 06.

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 7:13 pm

Nero-kun!
Bevallom őszintén, hogy működhet eme játék, de akkor fent tartom azt, hogy a gyűrűnek valamilyen módon mozognia kellene, ezt nem biztos, hogy megtudod oldani npc-kel. Mert egy kissé kreatívatlan és unalmassá válhat.
Ezért fent tartom annak a lehetőségét, hogy képes legyél egy testet létrehozni a gyűrűből. Mondjuk az utolsó hordozott kitudod "vetíteni", de ugyebár ez már képes lesz mozogni. Ennek viszont kell hátrány is, ami nem más, hogy nem tudod sokáig fent tartani eme állapotot.
Az a baj, hogy teljesen váratlanul ért engem, ez a ötlet. Persze reménykedtem benne, hogy sokan észre veszik, eme lehetőségeket. De túl hamar >w< Ezt veheted dicséretnek is. Azonban nem engedhetem meg, hogy még ezen az egy dolgon, így egyedül menj végig. A lángjaid mostantól mind, ilyen speciális karakter lehet, ezzel küszöbölve az egyedül létedet. Nem tudom, hány embernek fog tetszeni, de esélyt adok mindenkinek.
Na, de elkanyarodtam a mondandómtól. A következő helyzet lesz veletek. Írok nektek egy új Fv rendszert, Mint ti is gyűrűk vagytok képesek vagytok eltörni, mert ez így fair. Azonban, hatékonyságotok nem úgy, hat mint szeretnétek. Miért? Egy emberi karakter fárad és hasonlók, egy gyűrű ilyenre nem képes. Valljuk be egy gyűrűt elpusztítani nem olyan egyszerű, mint egy embert megölni. Mindegy.
Akkor a következőt ajánlom neked/nektek speciális karakter/ek:
- Új Fiamma voltage rendszer (csak nektek, de nehezebb lesz a fejlődés)
- A képességek teljes joga, mi nem fogunk nektek képességeket kitalálni. (De, ugyan úgy pályázni kell őket)
- Úgy tudjátok fent tartani magatokat, hogy a boltból vesztek gyűrűket és azt megeszitek. (Csak a felét kapjátok meg és felfelé kerekítünk.) Az alap indulásotok: 20-ról kezdődik.
- A lángok fent tartása, ilyen speciális karaktereknek.
Azt hiszem mindent leírtam, amennyiben valami nem világos, írjátok meg Verdének, mivel ma nem vagyok elérhető. (melóm van)
Vissza az elejére Go down
https://khrszj.hungarianforum.net
Nero
Árnyékláng használó
Nero


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2012. Jul. 28.
Age : 111

Karakterlap
Szint: 1. (D)
Fiamma Voltage:
Csevegő Left_bar_bleue200/700Csevegő Empty_bar_bleue  (200/700)
Vérdíj: 0$

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 7:25 pm

Miattam ne aggódj ki taposom én az ösvényt.
tisztábban vagyok hogy a karakternek vannak hátrányai
A doboz fegyver/állat macerás mert nem tudod rendesen magaddal hordani a Cambio Forma vagy Gear megint nehezen megoldható. De ezeket úgy fogom fel mint kiegyenlítést a karakter egyéb előnyei ellen. Nem fárad nem éhes nem alszik (bár ha nem testesül meg akkor a világot csak a hordozó érzékszervén keresztül érzékeli) ha a horgozó elájul gyengül a kapcsolat. És nem bírja fen tartani a formáját.
Amikor meg láttam a gyűrű rendszer kicsit megijedtem, mert az elégé korlátozza a képesség alapú karakterek használatát.
Egy harcművész a kardjával felaprít egy egész sereget és talán néha használ egy képességet.
A képesség használó használ (1 szinten) 5 képességet és meg van lőve.
A fegyvert is nehéz magunkkal cipelni. (Az én fegyverem is a képesség határát súrolja.)
Persze harcban viszont előnye van a megtestesült teste miatt. Mivel a sérüléseket jobban tűri.

Bátran ki merem jelenten, hogy eleget gondolkoztam ezen a karakteren ahhoz hogy bármilyen problémájára tudjak találni megoldást.

A mozgást két fajta módon képzeltem alapból az egyik hogy npc-ket használok a másik hogy küldetéseken a csapat társaimat. De gondolkodtam másik alternatíván is.

A mozgásra van ötletem bár csak később akartam kijátszani (3. 4. színtől pályázni) amikor már kicsit erősödött a karakter. Az alap képességek közé már nem fért be.

Név: Kényszerített megtestesülés
Ár: (ezt is admin határozza meg)
Szint:(ezt is admin határozza meg)
Leírás: Ez a képesség arra az esetre valló ha nincs a köztelen felhasználható személy és mégis szükség van mozgásra. Ilyenkor önmagától megtestesül, de mivel nincs hordozó aki folyamatosan pótolná a felhasznált lángot így az folyamatosan fogy (amíg ez a képesség aktív 10% kevesebb a karakter Fv-ja). Az egyéb képességeit sem képes használni ebben az alakban csak mozgásra képes.
Időtartam:(ezt is admin határozza meg)
Követelmény: Ne legyen hordozó a közelben.

Képességeknél én magamnak két fajtát különböztettem meg.
Az egyszerűbbel kezdem.
A harci képességek -amiket a harcban használ a lángja alapján.
Ezt lehet még osztani általános (minden abba a lángba tartozó karakter használhat)
és lehet speciális az adott karakter jellemzője. (amit csak az adott karakter használhat)
itt jön a macerásabb
(én úgy hívom hogy) szociális képességek: amiknek harcban nem sok hasznát veszem, de szükségesek a karakter működéséhez.


Gyűrűt vagy embert nehezebb elpusztítani ? Szerintem figyelembe kell venni, hogy a gyűrű az nehezebben képes megvédeni magát.
_________________________________________________________________________________________________
Igazabból elkövettem pár szemét húzást, ami nehezíti a hasonló karakterekre ácsingózókat, és alátámasztja az én karimat. A láng pályázatban már elrejtettem az erre való utalásokat.
„ Egy mondát ír le a menyei lángokról. Melyeket az emberek nem képesek birtokolni.”
„A sírban található volt még egy oltár is melyen 7 darab kis méretű drágakő volt. Ezeket a köveket a sír feltárói széthordták a világban pontos helyük ismeretlen. „
és az előtörténetemben is tetem rá utalást.
„Egyébként a másik hat ékkő nem volt ilyen szerencsés, miközben szállították őket különös balesetek történtek. Azóta sem találják őket. „
De az esélyt megadtam.
„Bár most sok idő telt el amiről nincs tudomásom.”
Azóta az ékövekkel sok minden történhetett.
A felhasználásukra csak néhány öltettem van, igazán a többi lánggal nem foglalkoztam. A lángok voltak a karakterért és nem fordítva. (eredetileg sivatag lánggal akartam megoldani)

De ha bárkink kell segítség szívesen segítek csak megneheztelni akartam nem ellehetetleníteni. Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 8:55 pm

Várj várj várj. Miért ne tudna fáradni egy gyűrű? Jó persze nincsenek fizikai jelei, például nem lesz karikás a szeme, vagy ilyesmi, de mint általában a fizika törvényei rá is hathatnak. Csak mondjuk nála másképpen jelenik meg. Mondjuk van egy számítógéped, ha sokáig használod felforrósodik. Lehetne például olyan mellkéshatása a használatnak, hogy elkezd viselhetetlenné válni, vagy a magának kivetített hordozó alakja gyengül, esetleg teljesen eltűnik. Ugye, ha eltűnik a gyűrű mozgásképtelenné válik, ezt lehetne nevezni az alvás fázisnak. A belső tudata a gyűrűnek megvan, álmokat is láthat, de képtelen embert alkotni a saját részéből, hiszen a tudata nincs ébren.

Vagy ha már van egy létező hordozója, abban az esetben a fáradt gyűrű szenved (alapból is szenvedhet, fájhat neki a másképp alkotás, és épp ezért szünteti meg) és azt, akin rajta van kínozni kezdi. Ilyen "menni akarok aludni hiszti" mint a kiskölyköknél.
Vissza az elejére Go down
Primo
Giotto
Giotto
Primo


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2012. Jul. 06.

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 5:29 am

Ezt igazából az ötletek topicba kellene vezetni, nem is értem miért folytunk át a chat részre. Pedig direkt csináltam..
Na mindegy lényegtelen. Én akkor sem hiszem, hogy a fáradás nagyon ráírható egy gyűrű persze elfogadom, hogy egy harc után használhatatlan, mivel sok képességet használ, de ezt már kiküszöböltük a gyűrű eltörésével. Tehát ezzel nem kívánok foglalkozni a jövőben, amennyiben az ötlet kitalálójának van valami ötlete azt szívesen meghallgatom.
Nero: Igen, miután megláttam a képet, amit kiraktál már sejtettem, hogy valami ilyesmi lesz, de már az előtörténet alapadataiból is...
Na, de a továbbiakat püben megbeszéljük, mert ez már nem teljesen tartozik a fórum chatjére. Amennyiben véglegesen eldöntöttük a szabályzatba kerül egy újabb topik, mely hosszabban leírja miként lehet velük játszani.
Vissza az elejére Go down
https://khrszj.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 5:49 am

Én meg nem értem minek egy oldalra ötszáz topic amikor egyhelyen is meglehet beszélni.
Vissza az elejére Go down
Primo
Giotto
Giotto
Primo


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2012. Jul. 06.

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 6:04 am

Szeretem a rendet ^^
Vissza az elejére Go down
https://khrszj.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő
Vissza az elejére 
1 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kateikyoushi Hitman Reborn Szerepjáték :: OFF :: Beszélde-
Ugrás: