Kateikyoushi Hitman Reborn Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy szerepjáték, mely felül múlja a képzeletet.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Nero Specchio (Specchio Nero Dell'Anima)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Nero
Árnyékláng használó
Nero


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2012. Jul. 28.
Age : 111

Karakterlap
Szint: 1. (D)
Fiamma Voltage:
Nero Specchio (Specchio Nero Dell'Anima) Left_bar_bleue200/700Nero Specchio (Specchio Nero Dell'Anima) Empty_bar_bleue  (200/700)
Vérdíj: 0$

Nero Specchio (Specchio Nero Dell'Anima) Empty
TémanyitásTárgy: Nero Specchio (Specchio Nero Dell'Anima)   Nero Specchio (Specchio Nero Dell'Anima) I_icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2012 1:38 am

Ügy döntöttem amit egyén képességnek akartam azt másképpen használom majd fel, és maradok az általános képességeknél.
___________________________________________________________________________________________________

A képességeknél oda írom hogy én hányas szintre tervezem ezzel próbálva befolyásolni az adminokat. Smile
Persze a végső döntés az övék.

A képességeknél azt is megjegyzem hogy melyik az amelyiket általános Árnyék láng képesség és melyik az ami csak a karakteremé.

___________________________________________________________________________________________________

Magyarázat:
Friss
Elavult


A hozzászólást Nero összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 26, 2012 11:28 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Nero
Árnyékláng használó
Nero


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2012. Jul. 28.
Age : 111

Karakterlap
Szint: 1. (D)
Fiamma Voltage:
Nero Specchio (Specchio Nero Dell'Anima) Left_bar_bleue200/700Nero Specchio (Specchio Nero Dell'Anima) Empty_bar_bleue  (200/700)
Vérdíj: 0$

Nero Specchio (Specchio Nero Dell'Anima) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nero Specchio (Specchio Nero Dell'Anima)   Nero Specchio (Specchio Nero Dell'Anima) I_icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2012 1:43 am

Név: Agy Csapás//Mind Blast (Általános)
Szint: (ezt admin határozza meg) Tervezett 1. szint
Ár: (ezt is admin határozza meg)
Leírás:Egy illúzió támadás ami közvetlen az agyra fejti ki a hatását. Hatalmas fájdalommal jár a gyengébbek el is ájulhatnak tőle. (magasabb szintűekre nem hat az ájulás csak a fájdalmat érzik.)
Időtartam: ájulás időtartalma 30 másodperc*szintkülönbség két használat között 30 mp-nek kell eltelnie.
(1. pl.: én 1-es szintű vagyok az ellenfelem 1-es, 0 a szintkülönbség az ájulás idő tartalma 0 másodperc)
(2. pl.: én 2-es szintű vagyok az ellenfelem 1-es, 1 a szintkülönbség az ájulás idő tartalma 30 másodperc)
(3. pl.: én 3-as szintű vagyok az ellenfelem 1-es, 2 a szintkülönbség az ájulás idő tartalma 60 másodperc)
Követelmény: D szintű gyűrű

Név: Psychic Scream//Lélek Tépő Sikoly
Szint: (ezt admin határozza meg) Tervezett 2. szint
Ár: (ezt is admin határozza meg)
Leírás: Egy üvöltés ami, félelemmel tölti el azokat, aki hallják. Hatására a gyengébb akaratúak elszaladnak az erősebb akaratúak ledermednek egy pillanatra.
Időtartam: naponta 2*szint
Követelmény: D szintű gyűrű

Név: Árnyéka olvadás//Fade
Szint: (ezt admin határozza meg) Tervezett 3. szint
Ár: (ezt is admin határozza meg)
Leírás: A használója eltűnik az árnyékban és így láthatatlanná válik (a ha támadok az megtöri a hatást)
Időtartam: naponta 5-ször 1 perc*szint
Követelmény: D szintű gyűrű


A hozzászólást Nero összesen 8 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 26, 2012 11:36 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Primo
Giotto
Giotto
Primo


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2012. Jul. 06.

Nero Specchio (Specchio Nero Dell'Anima) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nero Specchio (Specchio Nero Dell'Anima)   Nero Specchio (Specchio Nero Dell'Anima) I_icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2012 5:05 am

Gondolkodom rajta. Ami biztos, hogy nem engedem őket 1-es szintre.
Vissza az elejére Go down
https://khrszj.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Nero Specchio (Specchio Nero Dell'Anima) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nero Specchio (Specchio Nero Dell'Anima)   Nero Specchio (Specchio Nero Dell'Anima) I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nero Specchio (Specchio Nero Dell'Anima)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kateikyoushi Hitman Reborn Szerepjáték :: Nyilvántartás :: Pályázatok :: Képesség pályázat-
Ugrás: