Kateikyoushi Hitman Reborn Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Egy szerepjáték, mely felül múlja a képzeletet.

HomeRegisztrációBelépés

Menny lángú képességek

Go down 
SzerzőÜzenet
Verde
Verde
Verde
Verde

Hozzászólások száma : 40

Menny lángú képességek Empty
TémanyitásTárgy: Menny lángú képességek   Menny lángú képességek I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 4:39 am

Valahol egy távoli szigeten lévő titokzatos barlangban mélyének belsejében, egy ősi sírban régi kőtáblákat találtak, melyeken ismeretlen írás volt. Hosszú idő eltelt mire képesek voltak megfejteni az írások egy kis részét is akár. Egy mondát ír le a menyei lángokról. Melyeket az emberek nem képesek birtokolni. Ezek a lángok a Menny lángjai. A Élet mely mindent megelevenít. Halál mely nem hagyja nyugodni a nyughatatlanokat. Fény mely védi az ártatlanokat és bűntetti a bűnösöket. Árnyék melyben megelevenednek félelmeink és mindent magába zár, Idő ami megváltoztatja a megváltoztathatatlant. Tér bár hova képes eljutni. Végül a Teremtés mely mind felett uralkodik. A sírban található volt még egy oltár is melyen 7 darab kis méretű drágakő volt. Ezeket a köveket a sír feltárói széthordták a világban pontos helyük ismeretlen.

Teremtés
(A család vezető lángja)

Név: Teremtés láng
Ár: Teremtés típusú karakterek alapból megkapják.
Szint:1
Leírás: Ez a vezető lángja a legerősebb, mind közül. Már-már isteni erőkhöz fogható. Képes létrehozni amit elképzelt a használója.

Név: Evolúció
Ár:1.000.000$
Leírás: A használó képes az élőlényeket manipulálni. Egy kis állatott egy szörnyetegé fejleszt fel egy bizonyos időre, majd rászabadítja az ellenfélre. (pl.: macskából → kardfogú tigris) Az idő lejárta után a lény elpusztul. (emberen nem alkalmazható)
Időtartam: naponta 5 alkalommal 30 másodperc*szint
Követelmény: D szintű gyűrű

Név: Mestermű
Leírás: Egy tárgyat töklétes formájára javít fel, meghatározót ideig.
De sokféleképpen lehet értelmezni.
1. pl.: Egy kés feljavíthat egy „szuper” késé, vagy ugyan ezt a kést egy karddá javítja fel.
2. pl.: Egy roncs autót egy sport autóvá alakít.
Az idő eljárta után a tárgy megsemmisül.
Időtartam:naponta 5 alkalommal 30 másodperc*szint

Élet

Név: Élet láng
Ár:Élet típusú karakterek alapból megkapják.
Leírás: A láng használója képessé válik életet lehetni különféle dolgokba.

Név: Megelevenítés
[coÁr:1.000.000$
Leírás: Egy élettelen tárgyat életre kelt egy meghatározott időre mely engedelmesedik az életadójának és harcol az oldalán. Egy tárgyon csak egyszer használható.
pl.: egy szobrot mozgásra bír (gólem), vagy egy barlangot egy „szörny szájává” alakít.
Időtartam:naponta 5 alkalommal 30 másodperc*szint

Név: Szent föld
Leírás: egy meghatározott területen belül (1 m*szint) a képesség hatása alatt bármilyen seb azonnal begyógyul így nem keletkezik sérülés.
Időtartam: naponta 1 alkalommal*szint 60 perc idő tartamra

Halál

Név: Halál láng
Ár:Halál láng típusú karakterek alapból megkapják.
Leírás: A láng használója képessé válik uralkodni a holtak és a holtak szellemei felett.

Név: Szelem idézés
Leírás:Ezt leginkább a Samanizmushoz hasonlítanám amikor a szellemeket vissza hívja és társalog velük, vagy felhasználja a tudásukat.
Megidéz egy halott lélek szelemét akit, bölcsességével és tudásával segít, és ha kell harcol mellette.
Időtartam: naponta 1 alkalommal 5percre. Minden második szinten egyel növekszik az alkalmak száma.

Név: Hulla tánc
Leírás: Ezt meg a Nekromantákhoz hasonlítanám itt a lényeg hogy hullákat használ fel (zombik, vagy más hullákból létre hozott rémségek).
A környékén levő holtesteket újra mozgásra bírja. A irányítható holtestek száma minden szinttel eggyel nő.
Időtartam: naponta 1 alkalommal 1 perc*szint időtartamig naponta

Fény

Név: Fény láng
Ár: Fény láng típusú karakterek alapból megkapják.
Leírás: Ezt a láng a menyei lángok köz a legerősebb védelemmel rendelkező láng. Fényből hoz létre pajzsot és védi a rászorultokat. Vagy börtönt mely bűntetti a bűnösöket.

Név: Vissza verő pajzs
Leírás: Egy pajzsot hoz létre mely képes vissza fordítani az ellenfélére a támadása egy részét. (a támadó és védekező fv közti különbséget)
Időtartam: naponta 2-szer 1 perc* minden második szint után időtartamig

Név: Doboz
Leírás: az ellenfelet egy megerősített dobozba ( 2 m³) zárja mit fény lángokból hozott létre. A doboz lassan zsugorodni kezd, majd kissé össze préseli azt ami, benne van (nem halálosan).
Időtartam: naponta 5-ször

Árnyék

Név: Árnyék láng
Ár: Árnyék láng típusú karakterek alapból megkapják.
Leírás: A árnyak közül nincs kiút, itt megelevenednek a félelmeink, ami bekerül az örökre elveszik.

]b]Név:[/b]Árny játék
Leírás: Árnyék segítségével illúziókat hoz létre.
Időtartam: naponta 3 alkalommal szintenként

Név: Mindent elnyel a sötétség
Leírás: Egy ellenségbe árnyék lángot vezet, mely elnyeli/leköti az ellenség lángját egy kis időre.
Időtartam: ellenfelenként egyszer 30 másodperc *szint ideig képes elzárva tartani a lángokat.

Idő

Név: Idő láng
Ár: Idő láng típusú karakterek alapból megkapják.
Leírás: A láng birtokosa az idő urává válik.

Név: Ez még nem a vége
Leírás: Egy a használóra káros esemény meg nem történté tesz, sérüléseket helyre állítani.
Időtartam: naponta 1-szer Minden második szinten egyel növekszik az alkalmak száma.

Név: (Time Stop)
Leírás: egy meghatározott területen belül (1 m*2. szint) megállítja mindenki más számára az időt. Azonban ez idő alatt a képesség használója nem tud mást csak mozogni.
Időtartam: naponta 10-szer 6 mp*szint

Tér

Név: Tér láng
Ár: Tér láng típusú karakterek alapból megkapják.
Leírás: A láng használója szabad befolyást kap a tér felett.

Név: Teleport
Leírás: Képes szabadon megváltoztatni a saját vagy más dolgok helyzetét a téren. 10 m*szint távolságon belül.
Időtartam: naponta 10*szint

Név: Érinthetetlen
Leírás: Használója anyagtalanná válik, így átmehet falakon a támadások nem találják el (illetve eltalálják csak átmennek rajta), ő viszont részlegesen képes megérinti másokat és így sérülést is okozni nekik (csak persze az eredeti mértékhez képest csökkentve)
Időtartam: naponta 2*szint 10 mp-ig
Vissza az elejére Go down
Primo
Giotto
Giotto
Primo

Hozzászólások száma : 127

Menny lángú képességek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menny lángú képességek   Menny lángú képességek I_icon_minitimeSzomb. Dec. 15, 2012 4:01 am

Sajnálattal közlőm, de innentől kezdve nem választhatóak ezek a lángok és nem készíthető több gyűrű karakter.

Menny lángú képességek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal