Kateikyoushi Hitman Reborn Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy szerepjáték, mely felül múlja a képzeletet.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Makarov Elsegod - Szerkesztés alatt

Go down 
SzerzőÜzenet
Makarov Elsegod

Makarov Elsegod


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Jul. 28.

Makarov Elsegod - Szerkesztés alatt Empty
TémanyitásTárgy: Makarov Elsegod - Szerkesztés alatt   Makarov Elsegod - Szerkesztés alatt I_icon_minitimeVas. Júl. 29, 2012 2:33 am

~ általános

név: Makarov Elsegod
becenév: Ouka -> Cseresznyefa Virága
kor: 18
nem: férfi
születési idő, hely: 2094. február 19. - Tokio
láng, gyűrű: Vulkán láng - Mofetta - D szint gyűrű
foglalkozás: üzletkötő
család/csoport: szabadúszó

~ előtörténet

A történetem tizennyolc évvel ezelőtt kezdődött egy lepukkant Tokiói kórházban. Apám üzletkötő volt míg anyám egy munkanélküli asszony. Anyámék legszebb napja volt amikor a világra jöttem, ugyanis pont akkor virágzott a cseresznye fa. Éppen ezért kiskoromban Oukának hívtak.. azaz a Cseresznyefa Virágának... Anyám ötlete volt eme vicces és szánalmas jelző, de ez a mai napig megmaradt bennem. Sokat játszottam a hátsó udvaron található cseresznyefák alatt. Apám karate edző volt ezért sokat edzett ő is az udvaron míg én játszottam, illetve az édesanyám főzött, mosott takarított.


~ jellem
Ő az az igazi színész jellem... sok jellemet elő tud adni majdhogynem teljesen tökéletesen ezáltal elrejtve a saját, kicsit elferdült jellemét. Szereti előadni a bénázó, szerencsétlen gyermeket aki mindent el tud rontani, de valójában ez elterelés a nagyobb céljairól. Az eredeti célja, hogy amint elég erős lesz létrehoz egy saját famíliát amivel majd az idő folyamán leigázza a többi családot és a családtagokat a saját uralma alá vonja... bár ehhez még sokat kell erősödnie.
Az eredeti jelleme annyit takar, hogy egy kész pszichopata szegénykém. Általában csak a halálra tud gondolni... ezért is imádja a lángját. Szereti a vér színét, hőmérsékletét és szagát.


~ külső
Hosszú, sötétbarna haja és barna szemei vannak. Nem büszkélkedhet nagy magassággal (175 cm) amihez egy párna súlya tartozik. (67 kg) Izomzata sokkal inkább szálkás mint kigyúrt. Szereti a laza, stílusos ruhákat. Általában egy fehér trikót hord amihez egy fekete szűkített szárú farmert és egy tornacipőt visel. Szereti az öltönyöket és ingeket is, de ha nem muszáj akkor nem veszi fel őket.


~ felszerelés
Egy doboz cigaretta, egy öngyújtó, pár nyaklánc amit még annak idején a nagyapjától kapott születésnapjára, s a gyűrűje.


~Egyedi fegyver, egyedi képesség
Majd a játék folyamán fog ezekre felfigyelni!
Vissza az elejére Go down
 
Makarov Elsegod - Szerkesztés alatt
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kateikyoushi Hitman Reborn Szerepjáték :: Nyilvántartás :: Előtörténetek-
Ugrás: