Kateikyoushi Hitman Reborn Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy szerepjáték, mely felül múlja a képzeletet.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Mondj véleményt a kalandomról!

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Himekami Rikala
Viharláng használó
Viharláng használó
Himekami Rikala


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 35
Tartózkodási hely : Keress felfordulást... én ott leszek ;P

Karakterlap
Szint: 2. (D)
Fiamma Voltage:
Mondj véleményt a kalandomról! Left_bar_bleue1550/1800Mondj véleményt a kalandomról! Empty_bar_bleue  (1550/1800)
Vérdíj: 0$

Mondj véleményt a kalandomról! Empty
TémanyitásTárgy: Mondj véleményt a kalandomról!   Mondj véleményt a kalandomról! I_icon_minitimeCsüt. Szept. 27, 2012 5:59 pm

Hát hello mindenki! Amint a topic címe is mutatja, szeretném, hogy akik elolvassák, amiket írogatok, mondanának itt nekem véleményt róla... etikus kereteken belül várok akár kritikát, meglátást, kérdést, vagy bármit... boldoggá tennétek a visszajelzéseitekkel ^^
Vissza az elejére Go down
Ryuga Kira
Esőláng használó
Esőláng használó
Ryuga Kira


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2012. Jul. 28.

Karakterlap
Szint: 1. (D)
Fiamma Voltage:
Mondj véleményt a kalandomról! Left_bar_bleue200/600Mondj véleményt a kalandomról! Empty_bar_bleue  (200/600)
Vérdíj: 100.000$

Mondj véleményt a kalandomról! Empty
TémanyitásTárgy: válasz   Mondj véleményt a kalandomról! I_icon_minitimeVas. Jan. 06, 2013 1:19 am

Én kérdéssekkel szeretnélek bombázni, ha szabad? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Himekami Rikala
Viharláng használó
Viharláng használó
Himekami Rikala


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 35
Tartózkodási hely : Keress felfordulást... én ott leszek ;P

Karakterlap
Szint: 2. (D)
Fiamma Voltage:
Mondj véleményt a kalandomról! Left_bar_bleue1550/1800Mondj véleményt a kalandomról! Empty_bar_bleue  (1550/1800)
Vérdíj: 0$

Mondj véleményt a kalandomról! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mondj véleményt a kalandomról!   Mondj véleményt a kalandomról! I_icon_minitimeVas. Jan. 06, 2013 2:47 am

Persze, csak nyugodtan ^^ azért hoztam létre a topicot Smile
Vissza az elejére Go down
Cross
Szélláng használó
Cross


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 34
Tartózkodási hely : Mazőfalva

Karakterlap
Szint: 1. (D)
Fiamma Voltage:
Mondj véleményt a kalandomról! Left_bar_bleue1300/1800Mondj véleményt a kalandomról! Empty_bar_bleue  (1300/1800)
Vérdíj: 0$

Mondj véleményt a kalandomról! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mondj véleményt a kalandomról!   Mondj véleményt a kalandomról! I_icon_minitimeVas. Jan. 06, 2013 3:04 am

Hajrá- hajrá. Csak nyugodtan. Legalább van egy kis mozgolódás.
Vissza az elejére Go down
Ryuga Kira
Esőláng használó
Esőláng használó
Ryuga Kira


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2012. Jul. 28.

Karakterlap
Szint: 1. (D)
Fiamma Voltage:
Mondj véleményt a kalandomról! Left_bar_bleue200/600Mondj véleményt a kalandomról! Empty_bar_bleue  (200/600)
Vérdíj: 100.000$

Mondj véleményt a kalandomról! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mondj véleményt a kalandomról!   Mondj véleményt a kalandomról! I_icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 7:55 am

Elsőnek is tudnál nekem segíteni a véleményeddel a mindennapok rész, jelen múlt jövő időnél, létre hoztam egy topicot és ott kéne véleményt mondanod a történetemre.
Másodjára meg van a küldetéses rész ott egyszerre többen jelentkeztünk, kik fogják megkapni a küldetést? Very Happy
Asszem egyenlőre ennyi, majd még zaklatlak. Wink
Vissza az elejére Go down
Himekami Rikala
Viharláng használó
Viharláng használó
Himekami Rikala


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 35
Tartózkodási hely : Keress felfordulást... én ott leszek ;P

Karakterlap
Szint: 2. (D)
Fiamma Voltage:
Mondj véleményt a kalandomról! Left_bar_bleue1550/1800Mondj véleményt a kalandomról! Empty_bar_bleue  (1550/1800)
Vérdíj: 0$

Mondj véleményt a kalandomról! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mondj véleményt a kalandomról!   Mondj véleményt a kalandomról! I_icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 9:07 am

A küldetések úgy működnek, hogy mindegy hányan jelentkezünk, mindhármunknak mesélni fog Primo kedves, ha végre méltóztatik megjelenni és valami aktívságot lefolytatni.

A kalandodat pedig, amint lesz időm, ígérem, hogy elolvasom és véleményt is mondok róla, ami a jövőhétre várható.
Vissza az elejére Go down
Ryuga Kira
Esőláng használó
Esőláng használó
Ryuga Kira


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2012. Jul. 28.

Karakterlap
Szint: 1. (D)
Fiamma Voltage:
Mondj véleményt a kalandomról! Left_bar_bleue200/600Mondj véleményt a kalandomról! Empty_bar_bleue  (200/600)
Vérdíj: 100.000$

Mondj véleményt a kalandomról! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mondj véleményt a kalandomról!   Mondj véleményt a kalandomról! I_icon_minitimeVas. Jan. 13, 2013 8:07 am

Hálám üldözni fog. Very Happy Köszi szépen. >.<
Vissza az elejére Go down
Himekami Rikala
Viharláng használó
Viharláng használó
Himekami Rikala


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 35
Tartózkodási hely : Keress felfordulást... én ott leszek ;P

Karakterlap
Szint: 2. (D)
Fiamma Voltage:
Mondj véleményt a kalandomról! Left_bar_bleue1550/1800Mondj véleményt a kalandomról! Empty_bar_bleue  (1550/1800)
Vérdíj: 0$

Mondj véleményt a kalandomról! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mondj véleményt a kalandomról!   Mondj véleményt a kalandomról! I_icon_minitimeSzer. Jan. 16, 2013 8:45 pm

Nos tehát... először is, azért ide írom, mert kétlem, hogy bármelyik admin örülne neki, ha a mindennapokban kommentelném, hiszen semmilyen tisztségem se nincsen... na nem mintha úgy tűnne, hogy létezik ezen az oldalon még admin faj... na mindegy

Szóval a sztorid Smile
Az, hogy miért olyan a kapcsolatod Sasuke-vel amilyen, azt te tudod, én nem szólok bele, bár nekem több, mint furcsa, hogy miként lehet egy olyan alak a pasid, akivel ennyire nem bíztok egymásban, de ez az én egyéni szocproblémám, csupán bátorkodtam megjegyezni eme furcsaságot.
A másik, hogy helyesírás tekintetében bőven lenne benne mit javítani, - bocsánat, ha nyers vagyok, nem bántás - a javítási szempontokat Taka... akarom mondani Primo barátunk már leírta korábban az előtörténetednél, mert még mindig azokból van igazából sok (összetett szavak, és vesszők)
Ezen felül, a történet számomra kicsit zavaros, olyan, mintha kipattant volna a fejedből egy ötlet és csak sietve írtad volna le, és nem dolgoztad ki teljesen. Persze maga az ötlet egyáltalán nem rossz.

Remélem tudtam segíteni, és még egyszer bocsánat, ha kemény kritikusnak találsz
Vissza az elejére Go down
Ryuga Kira
Esőláng használó
Esőláng használó
Ryuga Kira


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2012. Jul. 28.

Karakterlap
Szint: 1. (D)
Fiamma Voltage:
Mondj véleményt a kalandomról! Left_bar_bleue200/600Mondj véleményt a kalandomról! Empty_bar_bleue  (200/600)
Vérdíj: 100.000$

Mondj véleményt a kalandomról! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mondj véleményt a kalandomról!   Mondj véleményt a kalandomról! I_icon_minitimeKedd Jan. 22, 2013 9:54 pm

Köszi, hát igen mivel ez a gyengeségem és ezért nem jó a helyesírásom, de próbálom kijavítani. Very Happy És köszi az építő kritikákat. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Himekami Rikala
Viharláng használó
Viharláng használó
Himekami Rikala


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2012. Jul. 27.
Age : 35
Tartózkodási hely : Keress felfordulást... én ott leszek ;P

Karakterlap
Szint: 2. (D)
Fiamma Voltage:
Mondj véleményt a kalandomról! Left_bar_bleue1550/1800Mondj véleményt a kalandomról! Empty_bar_bleue  (1550/1800)
Vérdíj: 0$

Mondj véleményt a kalandomról! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mondj véleményt a kalandomról!   Mondj véleményt a kalandomról! I_icon_minitimeSzer. Jan. 23, 2013 2:43 am

Szívesen máskor is, csak szólj nyugodtan és segítek. ( csak megjegyzés, hátha segít, ahogy én néztem az igekötős igék a gyengéid... lesd meg a szabályt, időnként én is eldarálom magamban, mikor nem vagyok biztos benne, hogy külön, vagy egybe kell írni valamit)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mondj véleményt a kalandomról! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mondj véleményt a kalandomról!   Mondj véleményt a kalandomról! I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mondj véleményt a kalandomról!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kateikyoushi Hitman Reborn Szerepjáték :: OFF :: Beszélde-
Ugrás: